Makijaż permanentny

 

Makijaż poprawia kształt ust, linię brwi. Pigmenty pochodzenia naturalnego, nie toksyczne i nie alergizujące zostają wprowadzone w naskórek , utrzymują się  do ok. 3-5 lat, ulegając stopniowemu rozjaśnianiu.Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie.W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu makijaż jest dość intensywny. Przez pierwsze 2 tygodnie po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani do solarium !!!
Przeciwwskazaniem
do zabiegu jest: infekcja, ciąża, cukrzyca, łuszczyca oraz przyjmowanie leków sterydowych. Aby uniknąć opryszczki należy 2-3 dni przed zabiegiem i po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciw wirusowe polecone przez lekarza.
W 2 tygodnie po zabiegu należy obowiązkowo przeprowadzić odpowiednie postępowanie mające na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów. W innym przypadku korekty będą odpłatne.