Fryzjer

W naszym salonie pracujemy na profesjonalnych kosmetykach firmy KEUNE.

SEMI COLOR
S
emi Color jest łagodną farbą bez amoniaku koloryzującą włosy ton w ton. Środek ten pokrywa siwe włosy w 60%. Zbudowana jest na bazie aminokwasów, które nadają włosom miękkości i połysku. Semi stwarza szeroki zasięg w tworzeniu modnych i atrakcyjnych kolorów.

TINTA COLOR
Trwale koloryzuje włosy, głęboko odżywia i ochrania. Jedwabna proteina powodują, że włosy są miękkie i pełne połysku. Tinta Color pokrywa w 100% siwe włosy. Użycie mixtonów stwarza nieograniczone możliwości w uzyskaniu modnych odcieni.

BIOPERM VITAL  
Łagodna trwała, oparta na trzech aktywnych komponentach: kwas thioglikolowy, cysteina i cysteamina. Unikalny system optymalnie chroni włosy dzięki minimalnej ingerencji w ich strukturę. Bioperm Vital czyni włosy elastycznymi, miękkimi oraz błyszczącym

Sauna na włosy
Intensywna regeneracja polecana dla włosów suchych po farbowaniu, rozjaśnianiu , po kąpielach słonecznych. Zabieg dwu fazowy bardzo przyjemny. Efektem są piękne lśniące jedwabiste włosy. Głęboka regeneracja, zamknięcie łuski włosa sprawiają iż włosy się nie plączą .

REGENERACJA WŁOSÓW
Nie natłuszczająca odżywka do codziennego użytku. Witaminy D i E, proteiny oraz minerały odżywiają włosy i odbudowują je. Odżywka będąc nie tłustą emulsją wnika głęboko w trzon włosa, regulując poziom wilgotności. Odnawia uszkodzone komórki włosa i zniszczone końcówki - wzmacnia je nie czyniąc ich ciężkimi.